Sugrįžimas

„Pirmos atostogos per pastaruosius dvejus metus“ – pasakiau sau beveik prieš dešimt dienų – kai paskelbiau, kad blogas bus tvarkomas. Be abejo, ilsėtis teko mažiausiai. Dėl Y Kartos sukėliau galvos skausmą ne vienam informatikui, norėjusiam man padėti atnaujinant puslapį. Po keleto bandymų, dar nepavyko sukurti taip reikalingo diskusijų forumo. Jei neužsiimčiau asmeniniu egzorcizmu rašydama tekstus blogui, tikrovė mane užgultų ir priplotų visu svoriu. Niekas neatrodo taip pat, jei negaliu jums to papasakoti šiais trumpais virtualiais tekstais.

Dar reikia įveikti kai kuriuos technologinius iššūkius ir kai kuriuos dizaino trūkumus, tačiau tuo tarpu toliau publikuosiu, net jei vizualiai blogas atrodys kaip Havana po Ypatingojo Laikotarpio*. Taip kad atsargiai su duobėmis, kanalizacijos vamzdžiais, griūvančiais pastatais ir elektros laidai kyšantys iš visų pakampių. Tikrai užtruks mažiau laiko, kol bus sutvarkyta Y Karta, nei kol bus sutvarkytas šis apleistas miestas. Esu tuo tikra.

*Ypatinguoju Laikotarpiu Kuboje vadinami pirmieji metai po Sovietų Sąjungos griūties, kuomet, nuo jos priklausiusi Kubos ekonomika žlugo.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s