Pranešimas apie darbus

 

Pirmą kartą pasinaudosiu žodynu, naudojamu kalbant iš tribūnos ar per susirinkimus darbovietėse, kad galėčiau jums pranešti jog: artėjant antrajam „Y Kartos“ gimtadieniui, stengiuosi įdiegti keletą svarbių patobulinimų. Pradėjus pertvarkymo darbus, įvyko techninė klaida. Kadangi negaliu pažadėti nei darbų efektyvumo, nei palaikymo darbų spartos, telieka paskelbti privalomas atostogas visiems komentatoriams. Nepanikuokite, tiesiog kažkas nesuveikė, bet niekas niekur nepradingo.

 

Noriu įdiegti forumą, kuriame visi norintys galėtų diskutuoti pasirinkdami temas, o ne vien pasirodančius įrašus. Be to, pabandysiu šį tinklaraštį prijungti prie socialinių tinklų, kurie pastaraisiais mėnesiais tapo būtinais. Mano Internetinis ryšys, kurį randu viešbučiuose yra lėtas ir cenzūruojamas, todėl man reikia bendraminčių pagalbos visame pasaulyje.

 

Kai blogas vėl bus prieinamas, trumpam bus sustabdyta komentarų rašymo galimybė. Tuo tarpu kviečiu jus tęsti diskusijas http://vocescubanas.com/generaciony/ arba http://generaciony.posterous.com/.

 

Dėkoju visiems už patarimus ir pasiūlymus, kaip galima patobulinti blogą ir kokią programinę įrangą galima naudoti. Kviečiu jus išnaudoti šį laiką naujoms idėjoms ir argumentams prieš žodinį smurtą.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s