Drebėjimas Olimpe

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:“Table Normal“;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-parent:““;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:“Times New Roman“;
mso-ansi-language:#0400;
mso-fareast-language:#0400;
mso-bidi-language:#0400;}

„Nesulaikomas“ pokyčių vežimaisis

Vakar, man įpusėjus valgyti pietus, paskambino vienas draugas ir paklausė, ar mačiau popietės žinias. Ne. Niekad nekramtau žiūrėdama tokio pobūdžio laidas, tai labai kenkia virškinimui. Maišyti pupeles su pranešimu apie pokyčius Valstybės Taryboje ir tarp ministrų būtų buvę pražūtinga. Vis dėlto gaila, kad praleidau šią naujieną ir apie pokyčius, įvykusius, ten, viršuje, sužinojau tik dalimis.

Oficialus, „Granmoje“ išplatintas pranešimas yra ilgas ir parašytas nuobodžia, migdančia kalba. Apibendrinant, keli ministrai ir Valstybės Tarybos nariai buvo pakeisti, nors jau keletą mėnesių gatvėse buvo apkalbamos jų galimos nesėkmės. Manęs net nestebina tai, kad vienas iš pakeistųjų – Calros Valenciaga – net nėra minimas, ar kad aukščiausiame administraciniame organe didžiąją dalį pareigų užima uniformuotieji.

Žmonės vis bando žvelgti giliau ir surasti, ką galėtų reikšti toks šachmatų ėjimas, bet man atrodo, kad tai tiesiog žaidimas „akla višta“. Netikiu, kad taip trokštamos ir reikiamos reformos laukia, kol jų imsis nauji ministrai. Jei iš tikrųjų būtų valios imtis atvirumo politikos, tai joks ministerijos pareigūnas negalėtų to sustabdyti. Pagrindinis šio veiksmo tikslas, be abejo, yra užtęsti pokyčius, užmigdyti mus ir nusipirkti šiek tiek laiko politiniame žaidime, tuo tarpu mes laukdami prarasime ne vieną savo gyvenimo mėnesį.

Kas įtikins Marką, kuris jau turi GPS, kad galėtų kirsti Floridos sąsiaurį, kad naujieji ministrai suteiks jam galimybę siekti savo svajonių galėtų šioje šalyje. Dėl vakar pranešto žinios nei sutrumpės prie Ispanijos ambasados dėl naujos pilietybės laukiančiųjų eilės, nei sumažės savo kūną pardavinėjančių merginų (jos tikisi tokiu būdu išsinešdinti iš čia) skaičius. Ir visai nesvarbu, kad užsienio reikalų ministro vardas pasikeitė iš Filipe į Bruno, nes tai neturi įtakos nusivylimo laipsniui. Instrumentų pakeitimas neturi jokios reikšmės, jei grojama ta pati simfonija, o orkestrui vadovauja tas pats dirigentas.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s