Satelitinės antenos

Ant stogo, už vandens saugyklos, Dayronas slepia satelitinę anteną, kuri gaudo televizijos kanalus iš Meksikos ir Majamio. Jis gyvena pastate, kuriame yra aštuoni butai ir kiekvienam kaimynui teikia kabelinės televizijos (su uždraustomis programomis) paslaugas. Nors policija ir gaudo tokius nelegalius platintojus, nelabai ką gali padaryti, nes jų skaičius nuolat auga. Kartais Havana atrodo kaip voratinklis, supintas iš netikrų virvių rūbams džiauti ir netikrų vamzdžių, kuriais iš tikrųjų bėga nelegalūs užsienio televizijų vaizdo ir garso signalai.

 

Daugybė šeimynų yra užsisakiusios šią pogrindinę paslaugą ir kas mėnesį moka apie 200 nacionalinių pesų, t.y. apie pusė profesionalaus darbuotojo mėnesio atlyginimo. Mainais gauna muilo operų, šou ir muzikos dvidešimt keturias valandas per parą. Keli ideologizuoti nacionaliniai kanalai negali konkuruoti su akį traukiančiomis spalvomis ir įvairove, kurią siūlo į satelitą nukreipta drąsioji antena.

 

Siekdama sunaikinti šį reiškinį, vyriausybė sukūrė specialias policijos grupes, kurios tikrina namų stogus ir karpo įtartinus laidus. Bauda gali siekti du tūkstančius pesų, be to, gresia antenos ir net televizoriaus konfiskavimas. Kai kurie iš šios srities verslininkų netgi įsigudrino ir nutiesė laidus gatvėje po žeme, šalia senų nutekamųjų vamzdžių. Jie tai padarė pasamdydami visą brigadą, kuri vaidino tvarkanti kanalizaciją, nors iš tikrųjų tiesė laidus.

 

Dayrono klientai yra pasiruošę rizikuoti dėl to, kad pamatytų ką nors kitokio.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s