Mus seka klausiantis Sullivano žvilgsnis: kodėl rašau blogą?

 

Trečiadienį žengėme naują ilgo blogerių maršruto, pradėto šio mėnesio pradžioje, žingsnį. Vienuolika dalyvių, tarp jų septyni tinklaraščių autoriai, susirinkome į „blogerių kavinę“ – taip juokaudami vadiname savo susitikimus. Pradėjome nuo Andrew Sullivano teksto „Kodėl rašau blogą?“ ir vieni kitus užvertėme klausimais, kylančiais iš mūsų trumpos patirties Internete.

 

Aptarėme konkursą Virtuali Sala, kurios pagrindinis prizas bus nešiojamas kompiuteris, kurį laimėjau konkurse Bitacoras.com. Kažkas pasiūlė pakviesti visus pasaulio blogerius, norinčius užsukti į mūsų savaitinius susitikimus, kuriuos organizuosime visus metus. Taip pat pakviesti juos pasidalinti vadovėliais, knygomis ir programomis.

 

Kol kas visus pranešimus ir tekstus galima paskaityti čia, kol bus sukurtas naujas interneto puslapis, skirtas blogerių maršruto reikalams. Jeigu kas nors nori pasiūlyti savo tekstus, gali juos siųsti elektroniniu paštu man, portalui Desdecuba.com arba į elektroninio žurnalo Convivencia redakciją.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s