Pilvų streikas

Jaunuoliai perveža čiužinius į saugią vietą

Ji turėjo būti vardu Gea ir turėjo palengvinti Teo – vienintelio vaiko namuose – naštą. Su ja vėl gaminčiau malangos* košytes ir skalbčiau krūvas palučių. Tačiau, geriau pagalvojus, Gea taip ir lieka tik troškimu susilaukti dar vieno vaikelio. Ėmiau galvoti dvidešimčia metų į priekį – tas pats gyvenamosios vietos trūkumas ir du vedę vaikai, jie į mūsų namus gyventi parsives savo sutuoktinius. Iš pradžių visos trys šeimynos stengsimės išlaikyti harmonija, tačiau neišvengiamai prasidės barniai.

Mūsų namai bus kaip ir daugelis namų, kuriuose sugyvena keletas kartų, kuriose kasdien vyksta nebyli kova. Šaldytuvas bus padalintas į tris dalis, sutuoktiniai mylėsis nebyliai, nes lovos stovi arti viena kitos. Susilauksime anūkų. Jie apsigyvens viename kambaryje su seneliais – šiuo atveju su manimi ir mano vyru – jausimės esantys trukdis jaunajai kartai. Dėl vietos trūkumo vaikai daug laiko praleis laiptinėje ar kieme. Jie užaugs ir susiras porą. Atsiras potencialūs nauji gyventojai mūsų išsipūtusiems namams.

Prieš uraganus Gustavą ir Ikę, mano ir Teo karta turėjo laukti keturiasdešimt metų, kad gautų savo būstą, dabar teks laukti tiek, kiek žmogus negyvena. Kartu su vėjų nuplėštais stogais ir langais, vėjas nusinešė ir mūsų viltį, kada nors turėti savo stogą virš galvos. Ko gali laukti tie, kurie iki tol nieko neturėjo, jei net nėra išteklių atstatyti, tai kas buvo nuniokota.

Be sentimentų: Gea visiškai išnyko iš mano gyvenimo, dabar jau tikrai nebus jai vietos.

*Malanga – tropinių regionų augalas, kurio šaknis vartojama maistui.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s