Gorkis

Jį išsivežė, dėl to, kad niekas taip nedestabilizuoja užsispyrusių politikų, kaip visiškai laisvas žmogus. Penktajame policijos skyriuje – 3-osios ir 62-osios gatvių sankryžoje, Playa municipalitete – kur nuolat keičiasi nusikaltėliai, o unitazas tualete panašus į skausmingą chimerą, savo maišto stygas brauko Gorkis (Gorki Águila). Tai keistas tipelis, visi tai pastebi; dar keisčiau jis atrodo šioje visuomenėje, kur „naujojo žmogaus“ modelis – tėra spalvota klasės kvailio versija.

Gorkis yra daug patrauklesnis nei jo cenzoriai: jis dainuoja, maivosi ir savo dainose atvirai drąsiai ir atvirai kalba apie tai, apie ką kiti su baime burba panosėje. Jo kambario sienos išklijuotos kartoninėmis kiaušinių dėžutėmis. Jas jis gavo dovanų, nes tų, kurios gaunamos, normuotoje maisto prekių rinkoje, neužtektų nei pusei sienos padengti. Jis kaltinamas nusikaltimu, paimtu iš filmo „Minority Report“ scenarijaus: kaltinamas remiantis eufemizmu „priešnusikaltiminis pavojingumas“. Išvertus į bendrinę kalbą, tai reiškia, kad tave pasodina už grotų, kad neįvykdytum nusikaltimo, kurį kiti nujaučia ar pranašauja.

Grokio atveju, kaltinimu pasirūpino Džeimso Bondo kliedesių apsėstas savivaldybės atstovas, „pataręs“ vienai kaimynei jį įskųsti. Ketvirtadienį įvyks preliminarus posėdis. Iki šioj ten, kur jis „saugojamas“, jį pasiekė tik keletas drabužių ir higienos reikmenų, kuriuos perdavė jo tėvas. Mažai tikimybės, kad jį ginantis advokatas įtikins griežtą prokurorą, kad ilgi Gorkio plaukai, jo roko dainos ir gitaros triukšmas nėra pavojingesni už inerciją, konformizmą ar dvigubą moralę, kuri mus supa.

*Išsamiau apie Porno para Ricardo (ispaniškai)

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s