Pabėgimui

Ji ištveria dvigubą darbo dieną – vieną kaip sekretorė, kitą kaip motina ir namų šeimininkė – tik diazepamo (Diazepam) tablečių, kurias slepia savo rankinėje, dėka. Joks gydytojas vaistų jai neišrašinėjo. Išbandžiusi įvairius vaistus, ji pati rado ją labiausiai nuraminančius. Kasdien išgerdama vis didesnę šių mažų tablečių dozę ji pajėgia ištverti ir Partijos susirinkimus, ir ilgas eiles prie maisto, ir visus buitinius rūpesčius.

Seniau tabletėmis ją aprūpindavo kaimynas, dirbęs vaistų sandėlyje ir prisidurdavęs prie atlyginimo nelegaliai pardavinėdamas vogtus medikamentus. Ji išbandė clorodiazepoksidą (Chlordiazepoxid) ir amitripatiliną (Amitriptylin), – jie leido užmigti naktimis ir šypsotis, laukiant pusę valandos vėluojančio autobuso. Reido prieš nelegalią prekybą medikamentais metu kaimynas buvo suimtas ir pasodintas į kalėjimą. ji liko be savo raminamųjų. Netrukus atsirado naujas tiekėjas, tik šįkart didesnėmis kainomis.

Niekas iš šeimos nenori pripažinti, kad motina vaikšto padebesiais, į visas problemas ir nepriteklius reaguodama keistai patenkinta veido išraiška. Jos pabėgimai kaskart vis tylesni nei išgėrusio sutuoktinio, kuris grįžta vos bepastovėdamas ant kojų, kuitimasis.

Abu pasirinko pabėgti tuo, ką turi po ranka: jis –iš ligoninės pavogtu alkoholiu, ji – tabletėmis, „padedančiomis“ užmišti net jos pačios gyvenimą.

Ir vaikai netiki šia realybe. Jie skendi svajonėse pabėgti tiesioginiu būdu. Po lova jie saugo pusiau sukonstruotą variklį, kuriuo dar šį rugpjūtį burgs per Floridos sąsiaurį. Motina nespės susirūpinti. Dviguba diazepamo dozė padės išvengti jos kankinimųsi galvojant apie ryklius, saulės smūgį ar laukiantį ilgą išsiskyrimą.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s